Комплекти балконет


Комплект A8156B пушап-балконет + труси...

Комплект A8156B бюстгальтер балконет-пушап + труси.Чашка "В" на кісточках.Бічна підтримуюча кісточка.Бретелі знімні.Застібка на два гачки.Розмірний ряд бюстгальтера: 75 (2шт) -80 (2шт) -85 (2шт).Розмірний ряд плавок комплекту: M (2шт) -L (2шт) -XL (2шт).В упаковці 6 штук комплектів, по два кожного розміру.Склад тканини: 93% нейлон, 7% спандекс.

220.00 грн / 1шт опт

Комплект 8455-2B балконет + трусы

Комплект 8455-2В бюстгальтер-балконет + трусы.Чашка "В" на косточках. Боковая поддерживающая косточка.Бретели съемные.Застежка на два крючка.Размерный ряд бюстгальтера:75(2шт)-80(2шт)-85..

185.00 грн / 1шт опт

Комплект 8343B тонкий поролон без косточек + топ+ труси...

Комплект бюстгальтер без  косточек + топ + трусики. Чашка бюстгальтера "В" на косточках.Размерный ряд:75(2шт)-80(2шт)-85(2шт). Тонкий поролон без косточек.Бретели несъемны..

150.00 грн / 1шт опт

Комплект 8072C балконет + трусы

Комплект 8072С: бюстгальтер балконет-бюстье (широкая корсетная счасть), тонкий поролон с трусами.Чашка бюстгальтера - "C". 75-80-85-90.Боковая поддерживающая косточка.Застежка на пять крючков..

140.00 грн / 1шт опт

Комплект 2203B бюстгальтер балконет-пушап + стрінги...

Комплект 2203В бюстгальтер балконет-пушап + стрінги.Чашка "В" на кісточках.Бічна кістка, що підтримує.По краях боковин силіконове напилення для надійної фіксації виробів на тілі.Знімні бретелі.Застібка на два гачки.Розмірний ряд бюстгальтера: 75(2шт)-80(2шт)-85(2шт).Розмірний ряд стрінгів: M(2шт)-L(2шт)-XL(2шт).В упаковці 6 штук комплектів, по два розміри.Склад тканини: 93% нейлон, 7% спандекс.

280.00 грн / 1шт опт

Комплект 1608C балконет-бюстье + трусики...

Чашка "C" на косточках. Бюстье. Балконет.Широкая корсетная часть.Боковая поддерживающая косточка.По краям корсетной части силиконовое напыление для надежной фиксации посадки.Тонкий поролон.Бр..

160.00 грн / 1шт опт

Комплект B7161C бюстгальтер-балконет + труси...

Комплект В7161С бюстгальтер-балконет + труси.Чашка "С" на кісточках.Знімні бретелі.Застібка на два гачки.В упаковці 6 штук комплектів.Розмірний ряд бюстгальтера:75(1шт)-80(2шт)-85(2шт)-90(1шт).Розмірний ряд плавок: M(1)-L(2)-XL(2)-XXL(1).Склад тканини: 93% нейлон, 7% спандекс.

255.00 грн / 1шт опт

Виглядати кокетливо і відчувати себе розкішно кожна сучасна леді легко може в тому випадку, якщо одягнеться в балконет. Такий тип бюстгальтера дуже вдало формує спокусливий образ, роблячи груди візуально більш привабливою на вигляд. Коли ж балконет йде в комплекті з трусиками, виконаними в єдиній стилістиці, представниця прекрасної статі точно матиме неперевершений вигляд.

Комплекти білизни балконет підходять усім жінкам

Цікаво оформлений бюстгальтер, який відомий як балконет, візуально віддалено нагадує французький балкончик за рахунок своєї особливої ​​форми і посадки чашок. Основною його відмінністю від класичних моделей бюстгальтера є низька посадка чашок, які нерідко в верхній частині утворюють практично рівну лінію. При цьому бюстгальтери цього типу шиються на підтримуючих кісточках, а також вони можуть бути оснащені пуш-ап вкладишами.

Головною перевагою Балконет є його вражаюча універсальність, адже він підходить жінкам з будь-грудьми. Такий бюстгальтер доречно надягати під святкове вбрання, але з його допомогою можна надати родзинки навіть повсякденного образу. Особливо він буде незамінний для любительок блуз з глибоким вирізом, адже балконет відмінно допомагає сформувати спокусливий вигляд декольте.

Коли ж такий бюстгальтер доповнений вдало скроєними трусиками в тон, можна сміливо стверджувати, що повноцінний комплект жіночої білизни балконет здатний перетворити будь-яку представницю прекрасної статі. Такий набір покликаний стати незамінним атрибутом сучасних леді, крокуючих в ногу з модними трендами. При цьому ідеальний варіант повинен обов'язково поєднувати в собі якість і ефектне оформлення, а також дарувати відчуття виняткового комфорту протягом всього часу носіння.

Як порадувати себе набором білизни балконет

Коли виникло бажання стати володаркою красивого комплекту білизни з бюстгальтером балконет, на weiyesi.in.ua завжди є можливість доглянути набір в повній відповідності до власних уподобань. З огляду на те, що в інтернет-магазині представлені комплекти білизни балконет всіляких забарвлень і різних розмірів, тут точно вийде знайти і замовити відповідну зручну обнову. Ефектні брендові моделі від виробника характеризуються високою якістю виконання і максимально демократичною ціною в Україні. Тому тут можна придбати комплекти нижньої білизни балконет відразу в декількох варіаціях з огляду на те, що всі товари, що знаходяться в каталозі абсолютно недорогі. При цьому всі придбані обновки будуть швидко доставлені в будь-яке місто на території країни.