Способи візуального збільшення грудей за допомогою правильно підібраного бюстгальтера

Красивий і сексуальний бюст мрія кожної жінки, незалежно від віку, релігійних особливостей і національності. Саме груди додає жінці сексуальності, жіночності і є однією з головних ділянок тіла, яким чоловіки приділяють багато уваги. Саме ці чинники часто є приводом для операційного втручання по збільшенню грудей. Насправді це не тільки не дешевий процес, але і вельми непростий, погодитися на нього можуть не всі. На сьогоднішній день оптимальним варіантом візуально зробити форму грудей більш апетитною, може допомогти правильно підібране нижню білизну. Серед величезного пропозиції варіантів, обов'язково можна підібрати найбільш підходящий для кожної жінки.

Основні ознаки неправильного бюстгальтера

На сьогоднішній день серед запропонованих варіантів білизни дуже важко не розгубитися і не піддасться бажанням купити модель красивого, але не зовсім зручного білизни. Багато жінок незалежно від досвіду і віку дуже часто віддають переваги тим варіантам білизни, яке не зовсім відповідає їх формам і параметрам. Це в свою чергу призводить до певних наслідків: дискомфорту, швидкої зношуваності білизни і навіть не зовсім презентабельному зовнішньому вигляду. Існує ряд характеристик, яким варто приділити особливу увагу:

  • в процесі використання білизни на тілі видно сліди і навіть роздратування,
  • при русі бретелі тиснуть і викликають дискомфорт,
  • становище чашечки призводить до неприємних відчуттів і постійно змінює своє місце розташування на тілі,
  • на тілі залишають сліди кісточки бюстгальтера.

Присутність хоча б однієї з цих характеристик повинні викликати занепокоєння. Як мінімум, такий бюстгальтер не тільки візуально не дозволяє підкреслити ваші форми, але і створює ряд дискомфортних ситуацій, які згодом можуть привести до більш сумного результату. Найпоширенішим ознакою неправильно підібраного бюстгальтера згодом є виникнення маститу, неправильний відтік лімфи і збільшення лімфовузлів, що призводить в свою чергу до функціональних порушень молочних залоз.

Основні правила вибору бюстгальтера з збільшує ефектом

Провідні виробники жіночої нижньої білизни приділяють величезну увагу розробці типів і фасонів білизни, яке позначається на візуальної привабливості і особливості параметрів жіночої фігури. Найпоширенішим елементом нижньої білизни даного типу, є жіночий бюстгальтер, який дозволяє візуально збільшити і підняти жіночі груди. До найбільш поширених моделей належать:

  1. Бюстгальтери з push-up - це унікальний аксесуар нижньої частини гардероба, який візуально збільшує навіть найменшу груди. Його спеціальна чашка і вкладка із силіконового наповнювача роблять груди більш пишною і круглої.
  2. Бюстгальтери з подвоєним push-up - це спеціальні моделі бюстгальтерів, вони візуально додають грудей плюс два розміри. Цьому сприяє особливий крій чашечки і силіконовий наповнювач зі знімною подушечкою.

Вибір такого бюстгальтера в першу чергу повинен виходити від його зручності, правильного положення на тілі і фіксації. В іншому випадку, неправильний вибір в результаті не дозволить вам досягти очікуваного ефекту.

Крім вище зазначених варіантів, візуально збільшити груди допоможуть бюстгальтери з цільного силікону. Його особливий крій і особливість пошиття дозволяє йому комфортно розташуватися на тілі і створити очікуваний ефект. Єдиним недоліком такого бюстгальтера є рекомендаційний період використання не вище 4 годин на добу. Це як раз той випадок, коли білизна повинна бути невидимим і при цьому створити особливий ефект (урочистий вечір, ділову вечерю).

У будь-якому випадку, сучасний вибір відкриває перед жінками широкі можливості, головне правильно ними скористатися, щоб досягти бажаного результату.

  • Способи візуального збільшення грудей за допомогою правильно підібраного бюстгальтера

Похожие статьи

Особливості та вибір розміру жіночих трусиків

Особливості та вибір розміру жіночих трусиків

У зв'язку з тим, що нижня білизна носиться на протязі всього дня, дуже важливим критерієм при виборі повинен бути - правильно підібраний розмір. Щоб досягти комфорту і з акцентувати увагу протилежної статі на свою фігуру, дуже важливо правильно підкреслити форми.

Який період часу можна носити бюстгальтер

Який період часу можна носити бюстгальтер

Багатьох жінок цікавить питання - чи можна постійно носити бюстгальтер. Згідно з результатами численних досліджень про шкоду бюстгальтера на молочні залози носити його не рекомендується більше 12 годин поспіль. Якщо це бюстгальтер з серії пуш-ап, то тривалість ще менше.

Рекомендуемые товары

Бюстгальтер 5911B push-up пушап

Бюстгальтер 5911B push-up пушап

Бюстгальтер 5911B пушап "рука Адама" Чашка "В" на косточках.Боковая поддерживающая косточка.Бретели съемные.Застежка на один крючок. Размерный ряд бюстгальтера: 75 (2шт) -80 (2шт) -..

390.00

Бюстгальтер 8572-3B пушап

Бюстгальтер 8572-3B пушап

Бюстгальтер 8572-3В.Пушап.Чашка "В" на косточках. . Боковая поддерживающая косточка.Бретели съемные.Застежка на один крючок.Размерный ряд бюстгальтера: 75 (2шт) -80 (2шт) -85 (2шт)...

330.00

Бюстгальтер 5933B пушап

Бюстгальтер 5933B пушап

Бюстгальтер 5933В.Пушап "рука Адама".Чашка "В" на косточках.Бретели несъемные.Застежка на два крючка.Размерный ряд бюстгальтера: 75 (2шт) -80 (2шт) -85 (2шт). В упаковке 6 штук , по два ..

360.00